image

Deri Şıklığı: Opera

Bazı parçaların hikayesi olur. Öyle anlar vardır ki karakteristik özelliğiyle büyüleyici bir etki yaratır. Opera koltuk takımı da aynı etkiyi verenlerden. Derinin derin tutkusuna kapılacağınız eşsiz bir parça olan Opera, sizi zamanda yolculuğa çıkaracak.

Klasik tarzın temsilcisi haline gelen deri, sınırları aşarak modern çizgilerle buluşuyor. Farklı dokusu ve tasarımıyla, seçkin zevklerin odak noktası olmayı sürdüren deri şıklığı, dekorasyonda modası geçmeyen nadir parçalardan biri.

Dekorasyonda klasik sevenlerdenseniz, vintage görünüme sahip koltuk takımları ilginizi çekebilir. Eski stil döşenmiş ev ve ofisler daha huzurlu geliyorsa, Vanessa’nın Opera koltuk takımları tam size göre!

Asaleti ve keskin detaylarıyla, girdiği her mekâna ciddi bir hava katan Opera, geçmişin görkemini günümüze çağdaş tasarımıyla buluşturuyor. Dekorasyon tarzınız ne olursa olsun, her beğeniye uygun Opera koltuk takımı, hayatın her anına taşınabiliyor. Opera’nın otantik havası ve kaliteli işçiliğiyle konuklarınızı etkilemek mümkün.

Modern tarzın şıklığı Opera, şimdi Vanessa’da…

Yorum Yazın