image

Estetik ve Yalın: Cordoba

Yaşam alanlarınızın dağınıklığından şikayetçi misiniz? Hafta sonu alışverişinde çok beğenip aldığınız küçük bir biblo, size hediye gelen minimal bir saat veya dekoratif bir yelkenlinin nereye yakışacağı konusunda zorlanıyor musunuz? Daha geniş düşünürsek bir pazar günü canınız sıkıldıysa ve evde değişikliğe gitmek istiyorsanız elinizde anısı olan objelerle kendinize küçük bir dünya yaratabilirsiniz.

Yaşam alanları olan evlerimizde rahat hareket etmek isteyenlerden misiniz? Gerekli olan ve olmayan birçok eşya bulunmakta evlerde. Bu eşyaları düzenli bir şekilde dolaplara yerleştirmek istiyor ama aynı zamanda tarzınızdan ödün vermek istemiyor musunuz? İnce detaylarla evleri güzelleştirmek artık zor değil.

Kitap kurduysanız ve evinizde bir kütüphane köşesi yaratmak istiyorsanız Cordoba kitaplık tam size göre. Dekoratif tabaklar, kaseler, kumbaralar, biblolar, şaraplıklar, bardak altlıkları, kül tablaları, dekoratif taşlar… Cordoba kitaplık ile evinizi her tarza uygun biçimde dizayn edebilirsiniz. Evlerin iç tasarımında yeterli bulmadığınız yerler için adeta ilham perisi olan Cordoba kitaplık ile tüm gün evinizde farklı bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Cordoba sadece kitaplık olarak düşünülmemeli. Dekoratif objeler için son derece uyumlu olan Cordoba ile hayallerinizi genişletebilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla ölümsüzleştirdiğiniz anlar bir fotoğraf çerçevesinde hayat bulsun istiyorsanız Cordoba kitaplık size yardımcı olacaktır. Sadeliği ve dinginliği yaşam alanlarınıza taşımak istiyorsanız Cordoba kitaplık ahşap tasarımıyla evinizi kıskandıracak bir alana dönüştürebilirsiniz. Koyu renkli mobilyalarınıza takım arkadaşı olabilecek özelliğiyle Cordoba kitaplık evinizi daha mutlu bir sıcak yuva haline getirecektir. Vintage tarzı sevenlerdenseniz Cordoba kitaplık ile klasik bir sanat köşesi yaratabilirsiniz. Evinizi dağınık gösteren hataların düzenlemesini Cordoba’ya bırakabilirsiniz. Bir kitaplıktan çok daha fazlasını sunan Cordoba kitaplık ile dileğiniz kadar objeyi aynı alanda barındırabilirsiniz. Evlerinizdeki her bir parçanın estetik gözükmesini istiyorsanız Cordoba kitaplık son dokunuş olacaktır.

Evlerinizde alan açmanın üst düzey halini Cordoba ile yaşayın!

Yorum Yazın