image
Basın Bülteni

Evinizin Gizli Kahramanları: Yemek Odaları

Evlerde ortak kullanılan bir alan mutlaka var değil mi? Herkesin bir araya geldiği, sohbetin eksik olmadığı, bazen de çatal bıçak seslerinin fazla duyulduğu bu özel alan elbette yemek odalarıdır. Lezzetli yemeklere eşlik eden, ferah bir atmosfer yaratan, sofralarınızı eğlenceli hale getiren şık tasarımlı yemek odalarınızı kusursuz işçiliğiyle Vanessa tasarlıyor. Göz dolduran Vanessa yemek odaları, en özel anlarınızda yanınızda olmaya devam ediyor.

Pazar kahvaltıları, dostlarla akşam yemekleri, özel gün kutlamaları… Her anınıza uygun hale gelebilen Vanessa yemek odaları, sıcaklığıyla evinizin atmosferini değiştiriyor. Çağı yakalayan göz alıcı neo klasik duruşuyla her zevke uygun Vanessa yemek odaları, lezzetli yemeklerin buluşma noktası oluyor. Uzun sürecek sohbetlere keyif geliyor.

Damak tadınızı en özel sunumlarla birleştiren Vanessa yemek odaları, estetik duruşuyla davetlilerin ilgi odağı olacak. Unutulmaz anılarınızı paylaşacağınız yemek odaları, ince detaylarıyla kusursuz bir görünüm oluşturuyor. Geniş depolama alanı ile yaşam alanlarınızda yerden kazanç sağlamanıza imkan veriyor.

Desenlerinin özgünlüğüyle canlılığa vurgu yapan yemek odaları şimdi Vanessa’da!

Yorum Yazın