image

Göz Alıcı Neo Klasik: Lima

Yüzyıllardır devam eden bir sanattır yemek. Zamanla bir ihtiyaçtan ziyade bir ritüel bir zevk haline gelmiştir. Belki de bu konuyla ilgili en güzel sözü Virginia Woolf söylemiştir: “Güzel bir yemek yemeden iyi düşünebilen, sevebilen ya da iyi bir uyku çekebilen kimseyi tanımadım.”

Yemek odaları, evin diğer odaları kadar önemli bir konuma sahip. Yemek saatlerinin bir şölene dönüşmesini sağlayan en önemli parçadır. Evin mimari yapılarına göre değişiklik gösteren yemek odalarında seçimi her zaman iyi yapmak gerekir. Yemek odaları kimi zaman salonla birlikte konumlandırılır. Kimi zaman ise salondan bağımsız olarak düşünülebilir. Ancak her alana uygun bir yemek odası takımı bulmak zor değil.

Güzel yemeklerle dolu bir yemek masası, etrafında toplanan dostlar, hoş sohbetlerle yenen yemekler, yemek sonrası içilen çaylar, kahveler… Lezzetle buluşma noktası olan yemek odaları, Vanessa farkıyla yenileniyor.

Vanessa işçiliğiyle özenle tasarlanan Neo klasik Lima yemek odası, evlerinize sıcak bir ortam sağlıyor. Desenlerdeki sınırsız özgürlük kavramından ilham alan Lima yemek odası, yemek yeme alışkanlığınıza yeni bir soluk getiriyor. Değişen trendlere en iyi uyumu sağlayan Lima yemek odası, cesur ve özgür yaşam alanları için farklı bir atmosfere dönüşüyor. Lima yemek odasının ceviz teması ile yemekleriniz artık daha sıcak. Lima yemek odası, özel led aydınlatma seçeneği ile yaşam alanlarınızı şık bir restoran havasına sokuyor.

En özel konuklarınızı gönül rahatlığıyla ağırlayacağınız Lima yemek odası, yemek sonrası evinizin en çok konuşulan parçalarından biri olacak. Lezzetli yemeklerinizi Lima yemek odası ile birleştirip unutulmaz sunumlara imzanızı atın. Görsel olarak göz alıcı hatları olan Lima yemek odası ile yemekleriniz hep en önde olacak.

Sunumlarınızdaki Lima farkını hissedeceksiniz.

Yorum Yazın