image

Güne Başlama Noktası: Yatak Odaları

Rahat bir uyku için ihtiyacımız olan tek şey, doğru uyumu yakaladığımız yatak odalarıdır. Güne başladığımız ve çoğu zaman günü bitirdiğimiz mekan olan yatak odaları, Vanessa işçiliğiyle bir rüyadan fazlasını sunuyor. Günün belki de en huzurlu saatlerini geçirdiğimiz yatak odaları, Vanessa ile birleşince, ihtişamın yansıması haline geliyor.

Yatak odalarını sıradanlıktan uzaklaştıran Vanessa yatak odaları, yuvarlak hatları ve zengin detayları ile siz uyku deneyimi yaşarken, bir yandan da zarafetin esintisini hissedeceksiniz. Fonksiyonel kullanımıyla da ön plana çıkan Vanessa yatak odaları, sizleri en güzel düşlerinize hazırlıyor.

Mobilyaların detayları da kendisi kadar önemlidir. Vanessa yatak odaları, göz alıcı renkleri, canlılığı ve kalitesiyle uyku sırasında bulutların üzerinde hissedeceksiniz. Kaliteli dinlenmenin enerjisini sonuna kadar hissedeceğiniz Vanessa yatak odaları, kendini yeniden tanımlıyor.

Her mekana ayak uydurabilen tasarımlarıyla Vanessa yatak odaları, asil duruşu ve şık çizgileriyle harmanlanıyor. Ortaya çıkan dokuyla birlikte sizlere farklı bir konfor deneyimi sunuyor.

Ceviz kaplamalı Almeria, özgün detayları olan Angelo, özel kapitone işlemeli Lena, geçmişle bugünü harmanlayan Lima, deri şıklığını yansıtan Matera, sakinliğin temsilcisi Oslo, mermer şıklığında Otello, farklı deneyimlerin ismi Pietra, küçük mekanların vazgeçilmezi Torino

Benzersiz uyku deneyimi için ideal çözüm Vanessa’da!

Yorum Yazın