image

Piaf Köşesi

Yaşam alanlarımızın ortak kullanım noktası salonlar bizim için önemli. Tüm ev halkının zaman zaman bir araya geldiği, konukların ağırlandığı, kutlamaların yapıldığı, en acıklı aşk filmlerinin izlendiği salonların aynı zamanda rahat olması gerekir.

Konforlu bir salon için her evde bir köşe gerekir. Konfor deyince de ilk akla gelen parça ise elbette köşe koltuklardır. Tek başına bir bütünlük yaratan köşe koltuklar, salondaki hakimiyeti tam anlamıyla korumaya yardımcı olur.

İyi tasarlanmış bir köşe koltuk her zaman ihtiyacınız olandan fazlasını verir. Vanessa işçiliğiyle hazırlanmış Piaf köşe koltuk takımı, mavi tonuyla aşkın yansıması olarak karşımıza çıkıyor. Evlerin mutluluk köşesi olmaya hazırlanan Piaf köşe koltuk takımı, salon ve oturma odalarında zarafetiyle ön plana çıkıyor.

Mavinin insanlar üzerinde rahatlatıcı etkisi olduğu bilimsel olarak kanıtlandı. Piaf köşe koltuk takımının mavi tonları ise bilimsel kanıta gerek duymadan sizi etkisi altına alacak. Tasarımındaki sadeliği ile Piaf köşe koltuk takımı, yaşam alanlarınızda huzurun yansıması olmayı vaat ediyor.

Bütün günün yorgunluğunu Piaf köşe koltuk takımına bırakın. Hissedeceğiniz rahatlık duygusu salonunuzu saracaktır. Hayatın stresi içerisinde kendinize zaman ayırmak ve hayal dünyanızda küçük bir yolculuğa çıkmak istiyorsanız, Piaf köşe koltuk takımı tam size göre!

Yorum Yazın