image
Blog

1700’lü yılların gizemli dünyası evinizde

Kanepenin evimizde yer alan en vazgeçilmez mobilya olduğunu hiç düşündünüz mü? Evin olmazsa olmazı kanepeler; neredeyse evde geçen her anımıza şahitlik ediyor. Sadece uzanıp televizyona daldığımız zamanlar, arkadaş toplantıları, kendimize kaldığımız anlar ve daha birçoğunun durağı hep kanepelerimiz oluyor. Ayrıca kanepenin üzerinde bir şeyler atıştırmak da en zevkli şeylerden sadece birisi.

Peki siz kanepenizi seçerken nelere dikkat ediyorsunuz? Bazıları kanepelerin rahatlığını baz alırken, bazıları da şık ve göz alıcı görünmesini önemsiyor. Sizin tercihiniz hem şık hem konforlu mobilyadan yanaysa Chesterfield tam da size göre. Chesterfield, yaşam alanlarında klasik detayları önemseyenler için özel olarak tasarlandı. Chesterfield ile adeta zamanda yolculuğa çıkıp, tarihin içinde dolaşacaksınız. Kıvrımlı kolları ile zarafetin temsilcisi olan Chesterfield, size 1700’lü yılların gizemli dünyasını yaşatacak.

Kapitone ve kapitonesiz seçenekler de sunan Chesterfield, gündelik hayatta konforu ile sizi, davetlerde ise şıklığıyla misafirlerinizi büyüleyecek. Yüksek kalite CNC kesim sünger ve konfor katmanları destekli Chesterfield, İtalyan deri ve kumaş alternatifi seçeneği de sunuyor.

El işçiliğin ve ustalığın buluşmasının eseri Chesterfield, kendine has tarzını klasik formda yeniden yorumluyor. Geniş alanlarda, daha gizemli vurgular yapmak isteyenler için, Chesterfield’in 2’li ve 3’lü takım seçenekleri de bulunuyor.

Mobilyaların kolay temizlenebilmesi de en çok önemsenen konulardan birisi. Özellikle kanepeler, evde en çok zaman geçirdiğimiz mobilya. Bu durumda da en çok kanepelerimiz kirleniyor. Evde çocuğunuz varsa, çocuğunuzun yaptığı o güzel ve yaratıcı resimlerden kanepeniz de nasibini alabilir. Bu ihtimali göz önünde bulundurarak koyu renk mobilyalar seçebilirsiniz. Chesterfield tasarlanırken bu detay da düşünüldü. Ayrıca Chesterfield’in ayakları zeminden yüksek, mobilyanın altında boşluk olacak şekilde tasarlandı. Bu da sizi evinizi temizlerken kanepenizi çekme veya kanepe altını yeterince iyi temizleyememe derdinden kurtarıyor.

Hem evinizde nostalji rüzgarı essin, hem de konfordan vazgeçmeyin! Chesterfield ile evinizde şıklığın ve rahatlığın tanımını yeniden yapacaksınız.

 

Yorum Yazın