image
Blog

İki Koltuk Arası: Luz Sehpa

Kelime kökeni küçük masa olan sehpanın işlevselliği dillere destandır. Yaşam alanlarında gelenekselleşen sehpalar nerdeyse her evde bulunmaktadır. Çok amaçlı kullanımıyla bilinen sehpalar, evlerin ve özellikle salonların kurtarıcısıdır. Kullanım farklılıkları ve sağladığı rahatlığı ile ev dekorasyonuna katkı sağlar. Sehpalar, ilk bakışta çok dikkat çekmese de işlevsellik konusunda bir ev için en önemli detaydır. Salon ve oturma odalarınızın görünümünü değiştirebilen ve dilediğiniz gibi tasarlayabileceğiniz sehpalar, küçük bir depolama alanı gibi düşünülebilir. Sehpalar, sağladıkları avantajlarla çoğu kullanıcı için uygun bir mobilyadır.

Vanessa işçiliğiyle tasarlanan Luz Sehpa, üçgen formlarının yanı sıra düz, sade ve minimal dokunuşlarıyla zarifliğin temsilcisi oluyor. Ayaklarının üzerine entegre edilen Luz Sehpa, sağlamlığıyla ön plana çıkıyor. Küçük, orta ve büyük seçenekleriyle Luz Sehpa, salonları minimal tasarımla buluşturuyor. Birçok kullanım alanına sahip olan Luz Sehpa üzerine süs objeleri koyabilir, en sevdiğiniz fotoğraf çerçeveleriyle evinizi süsleyebilirsiniz. Luz Sehpanın ahşap görünümü ile evinize modern bir hava katabilirsiniz.

Luz Sehpa ile evinize gelen konuklarınıza rahatlıkla ikramlarda bulunabilirsiniz. Böylelikle Luz Sehpanın konforuyla keyifli bir akşam geçirebilirsiniz. Günlük hayatınızı kolaylaştıran Luz Sehpa, evinizde vazgeçemeyeceğiniz mobilyalar arasında yerini alacak. Luz Sehpa, alındıktan sonra uzun yıllar evlerinize eşlik edecek.

Kişisel parçalarınızı, bitkilerinizi, kitap, dergi ve gazetelerinizi Luz Sehpa üzerinde sergileyebilirsiniz. Dekorasyona önem verenlerdenseniz, küçük dekoratif mumluk eşliğinde kendinize güzel bir akşam hazırlayabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızın tamamlayıcı parçası olan Luz Sehpa, uyumu ve estetik duruşuyla ev dekorasyonunda fark yaratacak. İç mekanlarınıza şıklık katan Luz Sehpa, minimal görünümü ile şık bir konsept oluşturabilirsiniz. Salon ve oturma odalarınızda görsel şölen oluşturan Luz Sehpa ile evinizin ferahlığı hep canlı kalsın.

Yorum Yazın