image
Blog

Kaliteli Vakit Geçirmenin Mimarı: Brand Berjer

 

Dekorasyon trendlerinin hızlı değiştiği ve birçok mobilyanın yerini daha işlevsel tasarımlara bıraktığı günümüzde, modası geçmeyen nadir parçalardan biri de berjerler. Berjerler, ilk olarak 1700’lü yıllarda Fransa’da ortaya çıktı. Tasarım olarak köklü bir geçmişi olan berjerlerin, çok tercih edilmesinin sebebi, şık görünmeleri ve sundukları konfor.

Dekorasyonu tamamlayan ürün grubu arasında yer alsa da berjerler aslında tasarımın olmazsa olmazlarından. Brand Berjer, yüzyıllardır ev dekorasyonunun vazgeçilmezi olan berjeri yeniden yorumluyor.  Ortak kullanım yeri olan salonlarda, kişisel alanınızı oluşturmanıza imkan sunan Brand Berjer, kendinize ayırdığınız zamanları daha kaliteli hale getiriyor.

Kitap okumayı çok seven ve kitap okumak için özel alanlar yaratmaktan hoşlanan kitap kurtları için, kitap okuyabilecekleri ayrıcalıklı bir köşe, ev dekorasyonunda oldukça önemli bir yere sahiptir. Brand Berjer, tam da bu noktada kitapseverlerin imdadına yetişiyor. Salonunuzun en uygun köşesine konumlandıracağınız Brand Berjer ve kitaplık, hem salonunuzda şık bir hava yaratır hem de size işlevsel olarak kullanabileceğiniz bir alan sağlar.

Brand Berjeri salonda kullanabileceğiniz gibi, evinizde çalışma odanız bulunuyorsa, orada da konumlandırabilirsiniz. Böylece yoğun iş temposundan bunaldığınızda Brand Berjer ile kısa dinlenme molaları verebilirsiniz.

Yeşilin doğallığını, iplik örgüleriyle tamamlayan Brand Berjer, yepyeni bir bakış açısı sunuyor. Evinizde yeşilin doğallığı ile rahat ve sakinleştirici bir algı yaratmanızı sağlayacak olan Brand Berjer, aynı zamanda tercihini cesur parçalardan yana yapanlar için de ideal bir tasarım.

Günün yorgunluğunu atmak, düşünülmesi gereken bir konuya odaklanmak ya da kitap okurken yandan keyifle yudumlamak için, en çok tercih edilen içeceklerden birisi: Kahve. Keyifle içilen kahve bazen ani yapılan bir hareketle ya da ufak bir dikkatsizlik sebebiyle mobilyalarımıza zarar verebiliyor.  Brand Berjer tasarlanırken, temizlik konusunda da kolay kullanım sunmasına özen gösterildi. Brand Berjerin rahat temizlenebilen yapıdaki kumaşı sayesinde, günün kendinize kaldığınız en değerli saatleri, ufak bir dikkatsizlik ile gölgelenmeyecek.

Brand Berjer ile, kendinize ayırdığınız zamanları en kaliteli şekilde yaşamaya şimdi başlayın!

Yorum Yazın