image
Blog

Klasiğin cazibesi ile yakalanan konfor: Supple

Mobilyanın mucizesi kısmen insanın kendisinin mucizesi gibidir. Her nesnesi yüzyıllardır formüle edilmiş. Mobilya, bir kişiye hizmet ederek, dinlenmesini ya da tam tersine evin içerisini organize etmesini sağlarken, onunla birlikte güçlü bir estetik yük taşır. Genellikle mobilyalar bir sanat nesnesidir. Sanatçının dehasını veya en azından seçkin bir sanatçının yeteneğini temsil eder.

Modern ve klasik tasarım anlayışının ve yenilikçi bir bakış açısının temsilcisi olan kendine has tarzını klasik formda yeniden yorumlayan Supple Koltuk Takımı, sırt kısmındaki özel çektirmeleri ve ince kıvrımlı ayakları ile evlerinize sıra dışı bir hava sunuyor. Supple Koltuk takımı, her dönemin ve zevkin temsilcisi olacaktır.

Mobilya modası, bizleri kimi zaman minimalist bir yaklaşıma teşvik ediyor. Bu temayı evlerinizde korumak sizin elinizde! Supple Koltuk Takımı’nın kumaşı sizi heyecanlandıracak, soft dokusu büyüleyecek.

Supple Koltuk Takımı, sessiz tonları ile çağdaş, yumuşak geçişleri ile bir sanat eserini andırıyor. Güçlü geometrik özelliği ve daha serin olan gri tonlara kumaş eklemek, Supple Koltuk Takımı’nı daha modern bir görünüme sokuyor.

Supple Koltuk Takımı, ipuçlarını yüzyılın modernizminden alıyor ve mekanın merkezinde tüm oturma alanlarının kümeleneceği belirli bir iç mekan için tasarlıyor. Konukların ağırlandığı, keyifli filmlerin izlendiği salon ve oturma odalarınızı Supple Koltuk Takımı ile harmanlayabilirsiniz. Her açıdan şık görünen Supple Koltuk Takımı ile sohbetleriniz renkleniyor. Karşı konulmaz güçlü formuyla Supple Koltuk takımı, konforun tanımını yeniden yapıyor.

Evdeki tüm bireyleri bir araya getiren Supple Koltuk Takımı ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Kendinize vakit ayırmak istiyorsanız Supple Koltuk Takımının konforuna kendinizi bırakabilirsiniz. Yaşam alanlarınızda sadeliğe önem verenlerdenseniz Supple Koltuk Takımı tam size göre!

Yorum Yazın