image
Blog

Otello Sehpa ile Bahar Esintileri!

Nisan ayı ile beraber bahar havası her yerde hissedilmeye başlandı. Çiçeklerin açtığı, yemyeşil çimen kokusunun her yeri kapladığı bu eşsiz bahar enerjisini, ev dekorasyonuna yansıtarak evinizde huzur dolu alanlar oluşturmaya ne dersiniz?
Mermerin sağlamlığını ve şıklığını en iyi şekilde taşıyan Otello sehpa, bahar dekorasyonunuzda ilham kaynağı olacak. Otello sehpa oval hatları ve ceviz ayakları ile mobilyada aranılan en üst segmentteki özellikleri bünyesinde taşıyor. Mekanları zenginleştiren Otello ile sıradanlığa meydan okuyarak, baharda evinizde fark yaratın.
Evinizde sadeliği sevenlerdenseniz Otello sehpanızın üzerini istediğiniz renkte laleler ile donatarak; hem sade hem de baharın gelişini çağrıştıran bir görüntü elde edebilirsiniz. Bahar ayının müjdeleyicisi laleler, Otello sehpanızla mükemmel uyum sağlayacak. Bahara en çok yakışan çiçeklerden biri de şüphesiz ki papatya. Papatyalar çoğunlukla nisan ayının sonunda ve haziran ayının başında çiçeklenmeye başlıyor. Popüler bir çiçek olan papatya herkesçe seviliyor ve ilkbahar çiçeği olarak da anılıyor. Evinizde minimal tasarımlardan yanaysanız, papatyalar ve Otello sehpa harika bir ikili olacaktır.
Çiçek yerine sadece aksesuar kullanarak da evinizde bahar esintileri yaratabilirsiniz. Otello sehpanın etrafını rengarenk minderlerle donatabilir, üzerine de bahar ve bereketi çağrıştıran minimal biblolar koyabilirsiniz.
Sadelik size göre değilse; renkli karakteriniz, bahar dekorasyonunuz ile eşsiz bir uyum yakalayabilir! Otello sehpanızı çeşit çeşit bahar çiçekleri ve farklı aksesuarlar ile donatarak baharı rengarenk karşılayabilirsiniz. Otello sehpanın mermer zemini, renkli tasarımlarla harika uyum gösterecektir.
Son olarak, otello sehpanızı konumlandırdığınız odanızın duvarlarını hafif pastel tonlar ile boyayabilirsiniz. Baharın hafif ve hoş esintisini yansıtan pastel tonlar, yaşam alanınıza ferah bir hava katacaktır.
İster sade, ister rengarenk tasarımları seviyor olun; Otello sehpalar ile her evde bahar esintisini hissetmek mümkün!

Yorum Yazın