image
Blog

Oturma Odalarına Farklı Dokunuş: Pera

Bir evi mutlu yapan unsur nedir? İçinde bulunan sevdikleriniz mi? Büyük hayaller kurarak epey mesai harcadığınız mobilyalar mı? İkisi de olmazsa olmaz ama bir evin ruh halini belirleyen yegane unsur, büyük anlamlar yüklediğimiz mobilyalardır.

Yaşam alanlarımız artık neredeyse şehrin kaosundan uzaklaşıp sakinleşme mekanımız oldu.

Kapınızı açıp, anahtarınızı bırakıp, kendinizi koltuğa bıraktığınız anda hissettiğiniz rahatlığın tarifini yapmak zor.

Birbiriyle uyumlu ve ruhunuzu yansıtan renklerle huzur dolu bir oturma alanı yaratırken enerjinizden ödün vermeyin. Basit hareketlerle yaşam alanlarınızda kendinizi şımartabilirsiniz. Salon ve otuma alanlarınızda kendi tarzınızı yansıtmaktan çekinmeyin. İç mekanlar için kuralsız yeni başlangıçlara yer açabilirsiniz.

Yaşamak, çalışmak, eğlenmek… Hepsini bir arada yapabileceğiniz salon ve oturma alanlarınızda, mutlu olabileceğiniz kişisel bir karışım yaratabilirsiniz. Kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak neşeli bir evde zaman geçirmek şimdi daha eğlenceli!

Her açıdan çarpıcı bir görünüme sahip olan bir koltuğa kim hayır diyebilir ki? Vanessa tasarımcıları tarafından tasarlanan Pera Koltuk Takımı, her açıdan mükemmel görünüyor. Eşsiz konfor deneyimi sunan Pera Koltuk Takımı ile yaşam alanlarınızdan ayrılmak istemeyeceksiniz.

Doğu ve batının, klasik ile modernin harmanlandığı, Beyoğlu’ndan esinlenerek tasarlanan Pera Koltuk takımı eşliğinde birkaç saat dinlenmek size iyi gelecek. Dinlenirken bir yandan sizi eski Beyoğlu sokaklarında gezintiye çıkaracak, zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız.

Daima zarif olan Pera Koltuk Takımı ile oturma alanlarınızda şıklığın tanımını yeniden yazın. Yaşam kalitenizi arttıracak Pera Koltuk Takımı ile konforun her zaman daha iyisine sahip olacaksınız. Otuma alanlarınızın dokularıyla oynamak için Pera Koltuk Takımı size yeterli gelecektir. Pera Koltuk takımı’na eşlik eden yastık detayı evinizdeki renk cümbüşüne en güzel takviye olacaktır.

Pera Koltuk Takımı ile kendiniz ve sevdikleriniz için oldukça dikkat çeken salon ve oturma alanları yaratmak mümkün. Sadece arkanıza yaslanıp rahatlamak için Pera Koltuk takımı’na zaman ayırıp kendinizi ödüllendirin. Salon ve oturma alanlarınızda zarif dokunuşlar istiyorsanız Pera Koltuk Takımı tam size göre!

Kusursuz konfor için Pera!

Yorum Yazın