image
Blog

Pietra Dresuar ile Hayal Gücünü Keşfet!

Günlük hayatta ismine yeni aşina olduğumuz dresuar kelimesi, genellikle evlerin giriş kısımlarında kullanılır. Dresuarlara çok işlevli sehpa da diyebiliriz. İşlevselliği ve pratikliğiyle popülerleşen dresuar, ev içerisinde hayatımızı kolaylaştıracak özelliklere sahip bir mobilyadır.

Oturma odası dekorasyonu, yatak odası dekorasyonu hatta antre dekorasyonunda dresuarlar tercih edilen parçalardandır. Tamamen hayal gücünüze bağlı ev dekorasyonlarında fonksiyonel mobilya olan dresuarlar öne çıkmaktadır. Amacı evdeki karışık görüntüyü ortadan kaldırmak olan dresuarlar, geniş kullanım alanlarıyla dikkat çekmektedir. Pek çok farklı kullanım alanlarıyla dresuarlar artık her evin ihtiyacı sayılıyor.

Dresuarlar son dönemlerde yaygınlaşmaya ve neredeyse her evde görülmeye başlandı. Üstelik dresuarları evinizdeki mobilyalarınız ile uyumlu hale getirmenize gerek yok. Dresuar seçiminizde özgür davranabilirsiniz. Anahtar, cep telefonu gibi kişisel eşyalarınızı üzerine koyabileceğiniz fonksiyonel parça olan dresuarların kullanım alanları oldukça fazladır.

Pietra dresuar ile hayal gücünüzün sınırlarını aşın.

İşte birkaç öneri…

  • Pietra Dresuar, evinizin hangi bölümünde kullanılırsa kullanılsın işlevinden öden vermemektedir. Evinizin toparlayıcısı olan Pietra dresuar, kullanışlı yapısıyla birden fazla seçenek sunuyor.
  • Örneğin; salon ve oturma alanlarında içerisine yemek takımlarınızı koyabilirsiniz. Pietra dresuar, ayna ile kullanıldığında yatak odasına uygun hale gelebilir, kendi köşenizi yaratabilirsiniz.
  • Küçük takılarınızı, kozmetik ürünlerinizi Pietra dresuarda muhafaza edebilirsiniz. Salon ve oturma alanlarınızın havasını değiştirmek için Pietra dresuarın üzerine yerleştireceğiniz 2 tane mum, vazo ve birkaç biblo yeterli olacaktır.
  • Pietra dresuarın arkasına monte edeceğiniz şık bir tablo ile evinizin havasını değiştirebilirsiniz. İrili ufaklı süs eşyaları, abajurlar, çiçekler, vazolar, fotoğraf çerçeveleri ile köşenizi renklendirebilirsiniz.
  • Eve gelen misafirleri kapı girişinde Pietra dresuar şıklığı ile karşılamak güzel bir fikir olabilir.
  • Odanıza mini kütüphane köşesi yaratmak ve hatta çalışma masası olarak Pietra dresuarı tercih edebilirsiniz.
  • Banyoda Pietra dresuarı lavabo olarak değerlendirmek çılgın geliyor değil mi kulağa? Yer ve estetik açıdan makyaj masası olarak kullanabileceğiniz Pietra dresuar ile bugünü bakım günü ilan edip kendinizi şımartabilirsiniz.
  • Pencerenizin önünde bir Pietra dresuar düşünün. Yanına alacağınız berjer ile eşsiz kahve keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızın kurallarını yıkan, soft görünümü ile her mekana uyum sağlayabilen, zevkinizle harikalar yaratabileceğiniz Pietra dresuar ile evinizin mimarı olabilirsiniz. Modern çizgileriyle Pietra dresuar evinizde konumlandıracağınız köşenize ferahlık hissi verecek. Ayrıntıya önem veriyorsanız Pierta dresuar tam size göre!

Yorum Yazın