image
Blog

SIRADANLIĞA MEYDAN OKUYAN TASARIM: EPİC SEHPA

Sehpalar, dekorasyon tarzını tamamlayan en önemli detaylar. Dekorasyonun başkahramanı olmasalar da onlar olmadan bir şeyler eksik kalıyor. Evin en çok kullanılan alanları olan oturma odalarının vazgeçilmezlerinden olan sehpalar, işlevsellikleriyle de öne çıkıyor.

Yaşam alanlarında zarif ve özgün detaylar kullanmayı sevenlerin tercihi olan Epic Sehpa, orta ve yan olmak üzere iki alternatif sunuyor. Ergonomik yapısıyla hayatınızı kolaylaştıran Epic Sehpa, tasarımıyla da sıradanlığa meydan okuyor.

Geçmişten günümüze, ev dekorasyonu birçok yönden değişime uğradı. Bazı mobilyalar bir dönem trend oldu ve sonrasında isimleri dahi anılmadı. Sehpalar ise her dönem ev dekorasyonundaki önemini korudu. Süslü ve gösterişli dekorasyon fikirleri geçerliliğini kaybetti ve zamanla yerini minimalist tasarımlara bıraktı. Epic Sehpa da değişen moda trendlerine uygun olarak, yenilikçi ve sıra dışı olarak tasarlandı. Özel ayakları sayesinde modern ve hafif bir görüntü sergileyen Epic Sehpa, sağlamlığıyla sizi şaşırtacak. Minimal bir tasarımdan beklenmeyecek kadar sağlam dizayn edilen Epic Sehpa ile, salonunuzda küçük bir depolama alanı oluşturabilirsiniz.

Yoğun görünümlü, kalabalık sehpalar sizin tarzınız değilse; Epic Sehpa’nın üzerini boş bırakarak; kendiniz ve misafirleriniz için rahat alanlar oluşturabilirsiniz. Ya da küçük süs objeleri, fotoğraf çerçeveleri ile evinizde hem şık hem de sade görüntüler yakalayabilirsiniz.

Türk halkı olarak, en sevdiğimiz şeylerden biri de misafir ağırlamak ve misafirlere bol bol ikramda bulunmak. Evlerimizdeki sehpalar belki de en çok bu amaçla kullanılıyor. Taşınma kolaylığı ve geniş alan sunmasıyla, konuklarınızın ikramlara rahatlıkla ulaşmasını sağlayan Epic Sehpa, sohbet keyfinizi ikiye katlıyor.

Epic Sehpa, yaşam alanlarınızda bulunan en işlevsel mobilyalardan olmaya aday. Epic Sehpa ile salonunuzda sıra dışı ve minimal esintiler yaratmak mümkün. Oturma odalarınızın vazgeçilmezi Epic Sehpa, eşsiz tasarımıyla hem sizin hem de konuklarınızın gönlünü fethedecek.

Yorum Yazın