image
Blog

Vanessa, 2019’da da Evlerinize Konuk Oluyor

Modayı şekillendiren ve minimal çizgileri olan tasarımlar, yaşam stilinize yön veriyor. Vanessa, sizinle aynı hayatı paylaşmak için gece gündüz çalışarak hayat kalitenize yeni koleksiyonlar ekliyor. En değerli anlarınıza şahitlik etmek üzere, özenle tasarlanan mobilyalarımız beklentilerinizin ötesine gidiyor. Tutku ve heyecanı bir arada yaşayacağınız tasarımlarımızla, şıklığın başrolünde hep Vanessa var. Daima şık ve sade görünümlü yeni yıl trendleri siz değerli misafirlerimizi bekliyor.

1700’li yılların gizemli dünyasını yaşam alanınıza taşımak ve zarafetiyle herkesi büyüleyen, özel tasarım Chesterfield, 2019’un en çok tercih edilecek ürünleri arasına girmeye hazırlanıyor. Evinizin en samimi köşesinde en konforlu zamanı geçirmek için neyi bekliyorsunuz? Arkanıza yaslanın ve dinlenme saatinin keyfini çıkarın. Estetik ve yalınlığın bir arada olduğu, kendine özgü tarzıyla Vanessa, tam konforunuza göre.

Klasik dönemden ilham alınarak tasarlanan, Lusso TV üniteleri de dinlenme saatlerinizin vazgeçilmezi! Vanessa, sadece dinlenme zamanlarında da değil, sevdiklerinizle geçireceğiniz hoşça vakitleri de taçlandırıyor. Konuklarınızla güzel bir sinema gününü, şık çizgilerle oluşturulmuş TV ünitelerimizle büyülü bir atmosfere dönüştürebilirsiniz.

Kış günlerinizin asıl vazgeçilmezi nedir? Sevdiklerinizle yaptığınız keyifli sohbetler mi, sevdikleriniz için yaptığınız lezzetli yemekler mi? Vanessa’yla her iki duyguyu da aynı güzellikte yaşamanız mümkün. Ayaklarınızı uzatıp, keyifli sohbetlere dahil olduğunuz oturma odası takımınızla, misafirlerinizi ağırlayacağınız yemek odası takımınız ayrılmaz bir bütün. Vanessa’nın çağı tam anlamıyla yakalayan yemek odaları  unutulmaz anılarınıza, kahkahalarınıza tanıklık ediyor. Heyecan veren enerjisi ve göz alıcı klasik tasarımın harmanlanmasıyla birlikte ergonomik bir sofrada sevdiklerinizle güzel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Sunumlarınızın lezzeti, damak tadınızın şıklığı ve dostlarınız… Vanessa tasarımları sizi her zaman tamamlayacak.

En güzel kutlamalarınız Vanessa ile olsun.