image
Blog

YENİLİKÇİ VE YARATICI: LİBERTY KÖŞE KOLTUK TAKIMI

Evde tüm alanların dekorasyonu başlı başına iş ve zaman harcanması gereken bir konudur. Odaların büyüklüğüne uygun mobilya ve aksesuar seçimi, duvar renklerinin belirlenmesi ve dekorasyonun bütünlük içinde olmasını sağlamak sizi uzun süre meşgul edebilir.

Ev dekorasyonu yaparken, en çok zaman harcadığınız yer muhtemelen oturma odasıdır. Evin en geniş alanı olan oturma odası; fazla eşya ile bunaltıcı bir mekan haline getirilmemelidir. Ancak oturma odasını çok az eşya ile dekore etmek de doğru bir fikir değildir. Oturma odalarınızda hem az eşya kullanmak hem de iyi ve tamamlayıcı bir dekorasyon elde etmek istiyorsanız koltuk takımı seçimini doğru yapmanız gerekir. Geniş oturma alanı ve alçak arka kısmı ile tam bir konfor deneyimi yaşatan Liberty Köşe Koltuk Takımı, oturma odalarınızda devrim yaşatacak.

Klişelerden kurtulma zamanı bizce çoktan geldi. Salon deyince aklınıza: üçlü koltuk, ikili koltuk ve iki adet berjer mi geliyor? Eğer salonunuzda bu klişelerden uzak durmak ve bir yenilik yaratmak istiyorsanız, tercihinizi köşe koltuk takımından yana kullanabilirsiniz. Liberty Köşe Koltuk Takımı, kuştüyü rahatlığı ile yenilikçi ve yaratıcı mekanlara sahip olmak isteyenlere sesleniyor.

Mekanlarınızda asil ve şık bir atmosfer yaratan Liberty Köşe Koltuk Takımı, konforuyla da vazgeçilmez olacak. Salonunuza uyum sağlamak üzere tasarlanan Liberty Köşe Koltuk Takımı, değişik ölçü ve yön alternatifinin yanı sıra renk ve kumaşta da seçimi size bırakıyor. Liberty Köşe Koltuk Takımı ile evinizin en değerli köşesini taçlandırabilirsiniz.

Oturma odaları, evin en çok kullanılan alanı. Günün en verimli saatlerini oturma odalarımızda geçiriyoruz. Misafir ağırladığımız, televizyon karşısında ayaklarımızı uzatıp bir şeyler atıştırdığımız, bazen uyuyakaldığımız oturma odaları evin en çabuk kirlenen bölümü oluyor. Bu durumda, kolay temizlenen mobilya tercih etmek gerekiyor. Liberty Köşe Koltuk Takımı, temizlik konusunda da tamamen işinizi kolaylaştırmak üzerine tasarlandı. Çabuk temizlenebilen kumaş yapısı sayesinde, Liberty Köşe Koltuk Takımı’nı kaygısızca ve keyifle kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın